0C421F24-C3E5-49FB-93C0-E81847BA44A9_edi

Samir Sarajlija VD Mobil: 0709 45 44 83 samir@sam-tech.se

C53FD8C8-9451-4FEE-B8D5-9073BD7CB717_edi

Jarmo Mäki AV Projektör/installatör Mobil: 0709 45 44 89 jarmo@sam-tech.se

AB0A438D-2926-493F-A8F6-0AF9C69652AF_edi

Mattias Eriksson TV-/Antenn-/AV-Installatör Mobil: 0706 34 33 03 mattias@sam-tech.se

CD60663E-3B8B-438C-B6B1-B259DB74DA9D_edi

Filip Nygren Programmerare/AV Installatör Mobil:0709 45 44 56 filip@sam-tech.se

82D6BDA1-E97A-4608-9C5D-420586750C7D_edi

Daniel Leinonen TV-/Antenn-/AV-installatör Mobil:0709 45 44 86 daniel@sam-tech.se

86139B93-CA9C-4159-9214-D085F448E483_edi

Robin Marschall Elektriker/AV Installatör Mobil: 0709 45 44 46 robin@sam-tech.se

1AE35756-EE57-4E1C-82B6-DEA0965299A5_edi

Vanes Sarajlija AV Tekniker/programmerare Mobil:0709 45 44 96 vanes@sam-tech.se

Colorful Notebooks

Vanessa Sarajlija Administration Mobil: 0736 93 39 86 info@sam-tech.se

Jessica Ålinder

Jessica Ålinder Ekonomi Mobil:0707 57 05 66 info@sam-tech.se

Är det här du?

Är det här du? vi söker en kollega för att fylla denna plats i vårt team.