top of page
SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Samir Sarajlija VD 070- 9454483 samir@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Jarmo Mäki Projektledare Mobil: 070-9454489 Jarmo@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Filip Nygren Projektledare Mobil:070-9454456 Filip@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Robin Marschall Elektriker/AV-Tekniker

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Imre Rossinen AV-Tekniker 070-9454496 Imre@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Hampus Larsson AV-Tekniker 070-9454428 hampus@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo_edited

Simon Nyberg AV-Installatör 070-9454435 simon@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Joel Gustafsson AV-Installatör 070-9454429 joel@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

Oskar Kreft AV-Installatör 070-9454480 oskar@sam-tech.se

SAM-TECH Linkedin Profile Photo

David Jarneman Saavedra AV-installatör 070-9454446 david@sam-tech.se

Jessica Ålinder

Jessica Ålinder Ekonomi Mobil:0707 57 05 66 info@sam-tech.se

Är det här du?

Är det här du? Vi söker en kollega för att fylla denna plats i vårt team.

Event uthyrning AV utrustning

Tommy Eriksson Eventtekniker Mobil: 070-583 01 23

bottom of page