0C421F24-C3E5-49FB-93C0-E81847BA44A9_edi

Samir Sarajlija VD Mobil: 0709 45 44 83 samir@sam-tech.se

C53FD8C8-9451-4FEE-B8D5-9073BD7CB717_edi

Jarmo Mäki AV Projektör/installatör Mobil: 0709 45 44 89 jarmo@sam-tech.se

AB0A438D-2926-493F-A8F6-0AF9C69652AF_edi

Mattias Eriksson TV-/Antenn-/AV-Installatör Mobil: 0706 34 33 03 mattias@sam-tech.se

CD60663E-3B8B-438C-B6B1-B259DB74DA9D_edi

Filip Nygren Programmerare/AV Installatör Mobil:0709 45 44 56 filip@sam-tech.se

86139B93-CA9C-4159-9214-D085F448E483_edi

Robin Marschall Elektriker/AV Installatör Mobil: 0709 45 44 46 robin@sam-tech.se

Benjamin_edited

Benjamin Ahlin AV-installatör Mobil:0709 45 44 86 benjamin@sam-tech.se

Välkommen!

Imre Rossinen AV Installatör Mobil:0709 45 44 96 imre@sam-tech.se

Välkommen!

Hampus Larsson AV Installatör Mobil:0709 45 44 xx hampus@sam-tech.se

Event uthyrning AV utrustning

Tommy Eriksson Eventtekniker Mobil: 070-583 01 23

Är det här du?

Är det här du? vi söker en kollega för att fylla denna plats i vårt team.

Colorful Notebooks

Vanessa Sarajlija Administration Mobil: 0709 45 44 35 info@sam-tech.se

Jessica Ålinder

Jessica Ålinder Ekonomi Mobil:0707 57 05 66 info@sam-tech.se